ورود به پنل

شیوه ورود:

پنل مدیریتی در ARC به طور متمرکز ارائه می شود بدین معنا که هر سطحی از خدمات  بر روی سامانه شما نصب شده باشد کلیه امکانات مدیریتی و کنترلی آن چه برای مدیران و چه برای کارمندان و... از طریق آدرس پنل در دسترس خواهد بود.

آدرس دسترسی پنل در ساب دامنه panel از سایت شما قرار دارد بدین معنا که اگر سایت شما siteshoma.com باشد، آدرس دسترسی به پنل مدیریت آن  panel.siteshoma.com خواهد بود.پس از ورود به این آدرس، با صفحه ای به شکل ذیل مواجه خواهید شد:

http://prntscr.com/phnpq5

در این بخش شما نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد کرده و زبان مورد نیاز خود جهت استفاده از پنل را تنظیم می نمایید.سپس بر روی کلید ورود کلیک می کنید.

خطاهای محتمل:

 1. در صورتی که در زمان ورود با پیام:

  wrong username or password-login faild
  مواجه شدید لطفاً نام کاربری و کلمه عبور خود را مجدداً بررسی فرمایید.دقت داشته باشید که در پنل مدیریت سامانه هم در نام کاربری و هم در کلمه عبور به حروف بزرگ و کوچک حساس است. همچنین مطمئن شوید زبان کیبورد شما صحیح است و کاراکترها را به صورت انگلیسی تایپ می فرمایید.درصورتی که اطمینان دارید نام کاربری و رمز عبور شما صحیح است، به دپارتمان  "ایرادات پنل کاربری"  تیکت ارسال فرمایید.

 2. در صورتی که در زمان ورود کلید ورود به مدت زمان نامحدودی به چرخش در آمد(و پنل هیچ عکس العملی نشان نداد)

  لطفاً  از اتصال مناسب شبکه خود مطمئن شوید، در صورتی که از هرگونه کارگزار شبکه ای (مانند ف[ی]لتر شکن ها) استفاده می نمایید، آن ها را قطع کنید و در نهایت در صورت عدم رفع مشکل ، به دپارتمان  "ایرادات پنل کاربری"  تیکت ارسال فرمایید.

 3. در صورت که با پیام
  SYSTEM ERROR
  مواجه شدید بدین معناست که در فرآیند داخلی سامانه شما ایراداتی حاصل شده است پس لطفاً به دپارتمان 
  "مشکلات سرور و برنامه نویسی سمت سرور" تیکت ارسال فرمایید

 • ورود, سیستم مدیریت محتوا ARC, سیستم مدیریت کسب و کار ARC
 • 5 کاربر این مقاله را مفید می دانند
آیا این پاسخ مفید بود؟