حریم خصوصی شما برای ما مهم است،همچنین ارائه خدمات کیفی بدون دریافت اطلاعات شما امکان پذیر نیست،به طور مثال امکان ارائه مسیریابی به شما و یا رزرو تاکسی سرویس برای شما بدون داشتن موقعیت فعلی شما برای ما ممکن نخواهد بود.به همین دلیل زمان استفاده از این نرم افزار برخی اطلاعات مورد نیاز جهت ارائه خدمات بهتر به شما،برای ما ارسال می گردد.این اطلاعات محدود به این برنامه نبوده و سایر برنامه ها نیز،جهت ارائه این خدمات و در این سطح کیفی، نیاز دارند که همین اطلاعات را از شما بگیرند. اما ما قبل از دریافت این اطلاعات جهت رعایت صداقت و جانب احتیاط،این اطلاعات دریافتی را با شما در میان می‏گذاریم.حتی در صورتی که شما همان خدمات را از انسان ها نیز بخواهید،می‏بایست همین اطلاعات را در اختیارشان قرار دهید،در همین دو مثالی که قبلاً زده شد می توان گفت: وقتی شما مثلاً پشت تلفن از کسی آدرسی را می پرسید،اولین سوال وی از شما اینست که: الان کجایید؟ .یا اگر با مرکز تاکسی سرویس تماس بگیرید قطعاً از شما خواهد پرسید: تاکسی را کجا دنبالتان بفرستم؟

این بیانیه حفظ حریم خصوصی توضیح می دهد که اطلاعات شخصی شما که به دلیل آسودگی بیشتر شما توسط ما دریافت می‏گردد چه چیزهایی بوده و چطور استفاده خواهند شد.

این بیانیه دسترسی و استفاده از سامانه(از جمله ارائه اطلاعات شخصی خود) را به منزله رضایت خود به پردازش و انتقال اطلاعات شخصی خود مطابق با این بیانیه حفظ حریم خصوصی می داند.

به منظور ارایه خدمت بهتر به شما ، ممکن است ما این بیانیه حفظ حریم خصوصی را زمان به زمان به روز رسانی نماییم. ما شما را تشویق می کنیم که به صورت دوره ای این فایل را بررسی کنید تا از هر گونه تغییر در این بیانیه آگاه شوید.لازم به ذکر است،تداوم استفاده از این نرم افزار نیز به معنای تداوم پذیرش این بیانیه(و به روز رسانی های آن) می‏باشد.

عدم فروش اطلاعات به غیر

اطلاعاتی شما که در این نرم افزار درج نموده اید به طور متمرکز ذخیره شده و صرفاً جهت خدمت رسانی و ارائه اطلاعات به خود شما استفاده شده و تحت مالکیت شرکت تولید کننده قرارخواهد گرفت اما به جز مسیرهایی که در این توافق نامه گفته می شود به هیچ عنوان به غیر واگذار نخواهد شد.

اطلاعات کاربری:

جهت شناسایی شما در سامانه در بخش‏های مختلف سامانه مانند بخش شکایات،نظرات،امتیازها و... ما به اطلاعات کاربری شما نیاز داریم،این اطلاعات شامل کد منحصر به فرد تلفن همراه شما و همچنین شماره تلفن همراهتان می‏باشد.

همچنین جهت آمارگیری و کنترل کیفی و دریافت بازخوردهای مورد نظر

در برخی از بخش ها نیز مانند پشتیبان گیری از مخارجتان،رزرو هتل و... ما جهت ایجاد حریم امن برای اطلاعات شما و تشخیص شما از سایر افراد در مراحل بعدی درخواست، علاوه بر اطلاعات قبلی نیاز به کد ملی و گاهاً نام و نام خانوادگی یا هرگونه اطلاعات مربوط به شما (از جمله، اما نه محدود به آدرس ایمیل،آدرس پستی ،تاریخ تولد ، آی پی اینترنت) شما داریم.در اولین باری که شما این اطلاعات را در اختیار ما قرار دهید(و یا نرم افزار به طور خودکار آن ها را ثبت و ارسال نماید)، جهت آسودگی شما در بخش‏های بعدی، دیگر از شما پرسیده نخواهد شد و یا به طور خودکار به روزآوری خواهند گردید.

به همین جهت اطلاعات فوق پس از ثبت توسط شما در سامانه، به طور متمرکز ذخیره شده و جهت استفاده های بعدی خود شما در بخش‏ها و یا مراحل دیگر و یا استفاده توسط ما، جهت ارائه اطلاعات و یا خدمات به شما طبقه بندی و پردازش خواهند شد.

این اطلاعات در اختیار هیچ فرد دیگری قرار نخواهد گرفت مگر در حالتی که شما خرید یا دریافت خدماتی از شرکت،فرد و یا مجموعه دیگری غیر از مجموعه ما داشته باشید و سامانه مسافریار صرفاً در حکم واسطه قرار گرفته باشد.در این صورت، صرفاً ما اطلاعات مورد نیاز مجموعه ارائه دهنده خدمات، جهت ارائه خدمات را در اختیار وی قرار خواهیم داد.(به طور مثال: در صورت رزرو بلیط یک هتل در سامانه، اطلاعات مورد نیاز هتلدار مانند و نه محدود به نام، نام خانوادگی،کد ملی، شماره تلفن همراه در اختیار وی قرارخواهد گرفت.طبیعی است در این مثال، فرآیند ارائه خدمات برای هتلدار، بدون داشتن اطلاعات فوق امکانپذیر نبوده و حتی در صورت مراجعه حضوری شما نیز وی همین اطلاعات را در فرمی از شما اخذ خواهد نمود.)

مشخصات همراهان

با توجه به ماهیت سفر که عمدتاً یک حرکت جمعی است، گاهاً ما جهت ارائه خدمات نیاز به دریافت اطلاعات همسفران شما را خواهیم داشت.به طور مثال در زمان رزرو هتل و یا جهت ذخیره در بخش مدیریت مخارج یا.... ما نیاز به اطلاعاتی از همسفران شما خواهیم داشت.این اطلاعات دقیقاً در حکم اطلاعات کاربری تلقی شده و تمام شرایط و اصول اطلاعات کاربری شامل آن‏ها نیز خواهد شد.پس لطفاً قبل از درج اطلاعات همسفران در سامانه، از رضایت آن ها از ارائه این اطلاعات اطمینان حاصل نمایید، در غیر اینصورت مسئولیت مشکلات ناشی از عدم رضایت همسفران به درج اطلاعاتشان در سامانه،بر عهده شما خواهد بود.

بررسی موقعیت و اطلاعات مربوط به مکان

اولین اصل و البته اولین سوال جهت ارائه خدمات مبتنی بر مکان و مسیر، دانستن موقعیت و محل فعلی شما می‏باشد.به همین علت، باید بدانید در هر زمانی که شما در حال دریافت اطلاعاتی بر پایه مکان(مانند و نه محدود به موقعیت آب و هوا، اوقات شرعی، اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های مبتنی بر مکان) یا مسیر(مانند و نه محدود به مسیریابی،فاصله سنجی) می باشید در حال ارائه مکان فعلی خود به ما هستید.لازم به ذکر است این مسئله، شامل ارائه اطلاعیه ها و هشدارهای مبتنی بر مکان(مانند هشدارهای ترافیکی یا تصادفات و یا خطرات طبیعی و غیر طبیعی) نیز می ‏باشد که موقعیت جغرافیایی شما به طور دوره ای جهت بررسی عدم وجود هرگونه خطر سنجیده خواهد شد.

دریافت موقعیت جغرافیایی شما از طرق مختلف مانند جی پی اس، موقعیت یابی مبتنی بر شبکه و همچنین آنتن مخابراتی متصل به گوشی همراه شما اتفاق خواهد افتاد.

دریافت و بررسی اطلاعات مبتنی بر تلفن همراه

جهت ارائه خدمات مناسب به شما، ما نیاز به اطلاعاتی در مورد وضعیت تلفن همراه و سکوی نرم افزاری شما داریم.به طور مثال ما اگر ندانیم تلفن همراه شما یک تلفن همراه برپایه اندروید است یا آی او اس نخواهیم توانست نسخه به روز رسانی مربوط به تلفن همراهتان را به شما ارائه دهیم.همچنین گاهی اوقات جهت ارائه خدمات مناسب تر، نیاز به نصب نرم افزارها و کدهای دیگری بر روی تلفن همراه شما می باشد.به همین دلیل در هر درخواست، سیستم عامل و ورژن سیستم عامل شما و همچنین نسخه نرم افزار منصوب بر روی تلفن همراهتان چک می گردد. با این حال، به روز رسانی و یا نصب نرم افزار بر روی تلفن همراه شما پس از دریافت ، هیچ گاه بدون اجازه شما اتفاق نخواهد افتاد.

گاهی نیز جهت دریافت بازخورد و یا ارائه بازخورد به سایر شرکت ها، نیاز به دریافت بازخورد از شما خواهد بود.در این شرایط نیز پس از سوال از شما و موافقت شما، امکان ارائه بازخورد مربوطه وجود خواهد داشت.

پیگیری منفعل و نمایش تبلیغات سلیقه ای

جهت ارائه پیشنهادات بهتر(به طور مثال در بخش های پیشنهاد مسافریار و یا تور پیشنهادی) و همچنین ارائه تبلیغات هدفمند به شما، مسیرها و صفحات مختلفی که توسط شما بررسی شده اند و یا خدماتی که دریافت کرده اید مشخص و سلیقه سنجی خواهند شد.بدین ترتیب از نمایش تبلیغات نا مربوط به شما و یا ارائه پیشنهاداتی که درخور شما نباشد در سامانه جلوگیری خواهد شد.سه شنبه ، ۸ آذر ۱۴۰۱

« بازگشت